Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση με τίτλο «Στη χώρα της φαντασίας...» θα πραγματοποιηθεί στο Φιλίππειο από το Τμήμα Ρυθμικής Γυμναστικής του ΑΠΣ Φίλιππος, την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου στις 7μμ. Θα πραγματοποιηθεί και επίδειξη από τις 3 χρυσές ομάδες του Φιλίππου στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αισθητικής Γυμναστικής.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...