Στο τελείωμα της αγωνιστικής χρονιάς διοργανώθηκαν αγώνες τένις μεταξύ των τεσσάρων καλύτερων αθλητών σε κάθε κατηγορία. Στην κατηγορία των 16 συμμετείχε και ο αθλητής του Ομίλου Αντισφαίρισης Νάουσας Γιώργος Βάντσιας. Η φωτογραφία είναι από την απονομή, με τον προπονητή του συλλόγου Κώστα Ζιαμπάκα.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...