Νέα άφιξη προσεχώς στη Βέροια. Σύμφωνα με πληροφορίες η ομάδα της Ημαθίας περιμένει τις επόμενες μέρες τον Τακούγια Μουραγιάμα. Πρόκειται για Ιάπωνα εξτρέμ, ο οποίος είναι γεννημένος στις 8 Αυγούστου 1989 στην Οσάκα.Έχει ύψος 1.77 και τελευταία του ομάδα ήταν η Ρατσαμπούρι από την Ταϊλάνδη. Σε νεαρή ηλικία έπαιξε σε Kyoto Shiko και Kumiyama High School, ενώ έχει περάσει και από τις Gwardia Koszalin - Pogoń Szczecin της Πολωνίας. Για τον παίκτη είχε αναφερθεί στην προχθεσινή συνάντηση με τους δημοσιογράφους και ο τεχνικός διευθυντής της ΠΑΕ Βέροια Γιώργος Κολοβός. Ο παίκτης αγωνίζεται και στις δύο πλευρές της επίθεσης.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...