Με τη νέα ηγεσία του αθλητισμού, τον υφυπουργό Γ. Βασιλειάδη και τον Γ.Γ.Α. Ι. Συνοδινό συναντήθηκαν οι βουλευτές (Kαρασαρλίδου και Αντωνίου) και το αθλητικό τμήμα του ΣΥΡΙΖΑ Ημαθίας (Τζελέπης, Γεωργιάδης). Από την πλευρά των εκπροσώπων της Ημαθίας έγινε ενημέρωση για θέματα που αφορούν τις αθλητικές υποδομές και το Εθνικό Χιονοδρομικό Κέντρο Σελίου.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...