Συνελήφθησαν το μεσημέρι της Παρασκευής σε περιοχή της Ημαθίας από αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ. δύο γυναίκες ηλικίας 58 και 39 ετών, διότι νωρίτερα την ίδια ημέρα, προσποιούμενες τις πελάτισσες, μπήκαν σε κατάστημα - σούπερ μάρκετ και αφαίρεσαν διάφορα προϊόντα. Προανάκριση διενεργείται από το Τμήμα Ασφάλειας Βέροιας.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...