Διακοπή νερού σε ολόκληρη την πόλη της Νάουσας θα γίνει την ερχόμενη Τρίτη 6 Δεκεμβρίου, από τις 8 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι, λόγω εργασιών στο δίκτυο ύδρευσης. Σε περίπτωση που οι εργασίες των συνεργείων ολοκληρωθούν πριν την καθορισμένη ώρα διακοπής, το νερό θα διοχετευθεί στο δίκτυο νωρίτερα.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...