Με τις πρώτες χαμηλές θερμοκρασίες ξεκίνησαν στο χιονοδρομικό των 3-5 Πηγαδιών οι δοκιμές των κανονιών τεχνητής χιόνωσης. Σε λίγες μέρες όλο το σύστημα θα είναι έτοιμο να αρχίσει την παραγωγή χιονιού, μαζί με τα δύο νέα κανόνια τελευταίας τεχνολογίας Τ60, που παράγουν χιόνι και με +2 βαθμούς Κελσίου.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...