Με αφορμή τους φιλικούς αγώνες των ηλικιακών τμημάτων του Φιλίππου με τις ομάδες «ΦΙΛΙΑ» και «ΦΑΙΑΚΑ» Κέρκυρας που διεξήχθησαν το Σάββατο και την Κυριακή 26 και 27 Νοεμβρίου αντίστοιχα, ο Φίλιππος Βέροιας έδωσε δυο αναμνηστικά δώρα στις ομάδες που έκαναν την τιμή στον Σύλλογό μας και παραβρέθηκαν το διήμερο αυτό στην πόλη μας.
Στην απονομή ήταν ο Πρόεδρος της Επιτροπής Ανάπτυξης Πέτρος Φύκατας και ο Γενικός Αρχηγός του Φιλίππου Διαμάντης Στέργιος.
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...