Το βράδυ της Παρασκευής στις 9 θα μεταδοθεί η παραγωγή της COSMOTE TV για τον δήμο Νάουσας. Πρόκειται για ένα ντοκιμαντέρ για τον δήμο, με θεματικές ενότητες την Ιστορία, τον Πολιτισμό, τη Μουσική και την Αρχιτεκτονική, και με ιδιαίτερη βαρύτητα στη σημασία του τόπου μας στον ελληνικό, ευρωπαϊκό και παγκόσμιο χάρτη.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...