Παραλαμβάνει την Τρίτη 15 Νοεμβρίου ο μισθωτής το χιονοδρομικό κέντρο των 3-5 Πηγαδιών, δεδομένου ότι το πρωί της Δευτέρας κατέβαλε, βάσει της σύμβασης, ποσό 24.660 ευρώ, που αποτελεί το 60% του ετήσιου μισθώματος του χιονοδρομικού. Σύμφωνα με τη σύμβαση το υπόλοιπο 40% θα καταβληθεί τον Φεβρουάριο.
Ο Τάσος Μπαρτζώκας στο Υπουργείο Υγείας, για τη...
Ο Αν. Γενικός Γραμματέας της Κ.Ο. της Νέας Δημοκρατίας...