Πρώτη πούδρα έπεσε στο βουνό τα ξημερώματα της Κυριακής, με το τοπίο να ασπρίζει για πρώτη φορά φέτος πάνω από τα 1.600 μέτρα. Στο μεταξύ ο επενδυτής στο βουνό συνεχίζει την προετοιμασία ενόψει της έναρξης της νέας περιόδου. Να σημειωθεί επίσης ότι από την Παρασκευή έχει ήδη συνδεθεί το ηλεκτρικό ρεύμα.
Ο Τάσος Μπαρτζώκας στο Υπουργείο Υγείας, για τη...
Ο Αν. Γενικός Γραμματέας της Κ.Ο. της Νέας Δημοκρατίας...