Στις 2 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί ο διαγωνισμός για τη μονοετή μίσθωση του χιονοδρομικού κέντρου των 3-5 Πηγαδιών, σύμφωνα και με την απόφαση του δημοτικού συμβουλίου. Κατά τις πληροφορίες μας ήδη υπάρχει ανεπίσημο ενδιαφέρον κάποιων επενδυτών. Η διακήρυξη του διαγωνισμού δημοσιεύεται στο σημερινή φύλλο του ΄Λαού΄.
Έφυγε από τη ζωή ο Δημήτριος Γεωργόπουλος σε ηλικία 68...
Έφυγε από τη ζωή και κηδεύεται την Πέμπτη 1 Αυγούστου...