Αν και παλιός παίκτης του βόλεϊ, ο δήμαρχος Νάουσας Νίκος Κουτσογιάννης ασκήθηκε για λίγο στο μπάσκετ την περασμένη Τετάρτη, κάνοντας τη χάρη των μαθητών του 10ου δημοτικού που του το ζήτησαν, μετά από εκδήλωση φύτευσης δέντρων το σχολείο τους. Στη φωτογραφία μας ο δήμαρχος εν δράσει, σε τακτική... μαν του (λιτλ) μαν!
Βουλή: 159 «υπέρ» και 138 «κατά» το νομοσχέδιο για...
Με ψήφους 159 «υπέρ» και 138 «κατά» έγινε δεκτό επί της...