Σε αναμονή τοποθέτησης των νέων κάδων απορριμμάτων στη Νάουσα, να μια εικόνα με... γούστο από τη σημερινή κατάσταση. Διότι δεν είναι όλα τα σκουπίδια ίδιας... αισθητικής! Η κούκλα της φωτογραφίας ξέπεσε από την προβεβλημένη βιτρίνα του καταστήματος, όπου βρισκόταν, στον κάδο της φωτογραφίας (Λέλα). Αλλά ουδέποτε θαρρώ δεν θα δει τέτοια δημοσιότητα όσο με αυτήν την τελευταία ΄εμφάνιση΄! Ένεκα της πόζας και του... αέρινου μοντέλου της!
Βουλή: 159 «υπέρ» και 138 «κατά» το νομοσχέδιο για...
Με ψήφους 159 «υπέρ» και 138 «κατά» έγινε δεκτό επί της...