Μαθήματα οικοτεχνίας (ραπτική, κέντημα, πλέξιμο, κατασκευές κρακελέ, ντεκουπάζ, τσιγκελάκι δαντέλας κ.ά.) ξεκινά από τη Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου στις 6μμ ο Σύλλογος Μικρασιατών Ημαθίας, στον χώρο του συλλόγου στην Κεντρικής 183. Όσοι και όσες ενδιαφέρονται για περισσότερες πληροφορίες, μπορούν να επικοινωνούν με το τηλέφωνο 6974938713, κα Παυλίδου Τασούλα.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...