Στη ΔΕΘ συμμετείχαν φέτος η Ελληνική Βιομηχανία Ζάχαρης και οι Αφοι Μεϊμαρίδη. Η πρώτη ξανά στην έκθεση μετά από αρκετά χρόνια, δείγμα της εξωστρεφούς πολιτικής της νέας διοίκησης, κι η δεύτερη για πρώτη φορά, με πολύ ικανοποιητικά αποτελέσματα, πολύ κόσμο και επαφές, όπως μας είπε ο Στέλιος Μεϊμαρίδης. Στις φωτογραφίες μας το περίπτερο της ΕΒΖ, και των αδελφών Μεϊμαρίδη από την επίσκεψη της προέδρου του Εμπορικού Συλλόγου Αθηνάς Τσιπουρίδου.
Στήριξη στην Κάμαλα Χάρις από τον Τζορτζ Κλούνεϊ
Ένας από τους σημαντικότερους υποστηρικτές του...