Με 55 συμμετοχές θα εμφανιστεί ο Σύλλογος Δρομέων Βέροιας στον 35ο Μαραθώνιο της Αθήνας. Συγκεκριμένα, θα συμμετάσχουν 47 στον Μαραθώνιο, 7 στα 10χλμ και 1 στα 5χλμ.
Αναλυτικά:
Με 55 συμμετοχές θα εμφανιστεί ο Σύλλογος Δρομέων Βέροιας στον 35ο Μαραθώνιο της Αθήνας. Συγκεκριμένα, θα συμμετάσχουν 47 στον Μαραθώνιο, 7 στα 10χλμ και 1 στα 5χλμ.
Αναλυτικά:
Επιστρέφει σήμερα 22-7-2024 η εθνική ομάδα στίβου Κ-18 ...
Στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-18...
Εντυπωσιακές εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι νεαροί ...
Με τα χρώματα της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών,...
Την Τετάρτη στις 19-6-2024 στο στάδιο του Λιτοχώρου κάτω...
Με δύο μετάλλια και όριο πρόκρισης για το...
πό τη 13η θέση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος στίβου της...
Το ασημένιο μετάλλιο και μάλιστα, με ατομικό ρεκόρ...
Επιστρέφει σήμερα 22-7-2024 η εθνική ομάδα στίβου Κ-18 από την Σλοβακία όπου συμμετείχε για ένα τετραήμερο στο Πανευρωπαικό πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-18. Στην ομάδα συμμετείχε και ο αθλητής του...
Στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-18 που θα διεξαχθεί στην πόλη Μπάντσκα της Σλοβακίας από 18-21 Ιουλίου θα αγωνιστεί με την εθνική ομάδα ο νεαρός αθλητής του "ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ" Νίκος...
Εντυπωσιακές εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι νεαροί αθλητές και αθλήτριες του ''ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑ '' ΒΕΡΟΙΑΣ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-16 που έγινε το διήμερο 13-14 Ιουλίου...
Με τα χρώματα της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών, σωματείο που ανήκει στον Σ.Ε.Γ.Α.Σ., συμμετείχε και αγωνίστηκε ο αθλητής μας Δαδαλής Αθανάσιος, στο πρόσφατο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ και Α/Γ Κ23 που διεξήχθη...