Με εντός έδρας ματς με τον Εορδαϊκό ξεκινάει την Κυριακή στις 5 η Νάουσα την επιστροφή της στη Γ΄ Εθνική, ευελπιστώντας να τη γιορτάσει με νίκη. Ο Βαγγέλης Ντίσιος πέρα από τους Ουέλινγκτον και Ζούρκο αμφίβολο έχει και τον Αγγελίδη, ο οποίος ταλαιπωρείται από ίωση.
Στην πρεμιέρα ξεχωρίζουν επίσης τα παιχνίδια της Δόξας Δράμας με τον Καμπανιακό, της Καβάλας με τη Δόξα Προσκυνητών και της Καλαμαριάς με τη Χρυσούπολη.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής:
ΝΑΟΥΣΑ – Εοδραϊκός
Καρδία – Ορφέας Ξ.
Φούφας – Λαγκαδάς
ΑΕ Ποντίων – Παραλίμνη
Καβάλα – Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Δράμας – Καμπανιακός
Καλαμαριά – Χρυσούπολη
Ρεπό: Αριδαία