Καθοδόν για το Μαυροβούνιο βρίσκεται η αποστολή της ομάδας χαντ-μπολ του Φιλίππου, όπου το Σάββατο καλείται να υπερασπιστεί τη νίκη με 6 τέρματα που πέτυχε το περασμένο Σάββατο στο Φιλίππειο επί της Βudvanska. Εμείς αλιεύσαμε από το προφίλ του Λάαρου Τσαβδαρίδη μια φωτογραφία από την πρώτη στάση της αποστολής στα Τίρανα, με τον Λάζαρο να βρίσκεται μαζί με παίκτες και προπονητές. "Ο Φίλιππος ο Μακεδών σε σύγχρονη πορεία άλωσης της Ευρώπης!" σχολιάζει ο τέως βουλευτής.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...