Στις 15 και 16 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθούν στην Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών του δήμου Βέροιας οι εργασίες της 3ης Νοσηλευτικής Επιστημονικής Διημερίδας με θέμα: "Νοσηλευτική, η διαδρομή της από την τέχνη στην επιστήμη". Οργάνωση: Διεύθυνση Νοσηλευτικής Υπηρεσίας Νοσοκομείου Ημαθίας- Μονάδα Βέροιας.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...