Σε επανακαθαρισμό των φρεατίων ομβρίων υδάτων επί της οδού Βετσοπούλου θα προβούν σήμερα Πέμπτη και Παρασκευή τα τεχνικά συνεργεία της ΔΕΥΑ Αλεξάνδρειας. Για τον λόγο αυτό παρακαλούνται οι πολίτες να μην παρκάρουν τα οχήματά τους πάνω από τα φρεάτια τις βραδινές ώρες 22:00 - 06:00) Πέμπτης και Παρασκευής.
Τι γίνεται φέτος με τον πανάκριβο τουρισμό; Πως...
Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα, μοιάζουν οι...