Ενθουσίασαν το κοινό το βράδυ της Τετάρτης στον Χώρο Τεχνών Ευανθία Ρεμπούτσικα και Έλλη Πασπαλά. Ειδικά η χαρισματική Ελληνίδα συνθέτρια, αέρινη και αεικίνητη στη σκηνή, χάρισε στο κοινό μελωδίες από δουλειές της στην Ελλάδα και το εξωτερικό (Νοτιάς, Πολίτικη Κουζίνα, Αλεξάνδρεια κ.ά.), αναδεικνύοντας για μια ακόμη φορά το σημαντικό έργο της.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...