Συναυλία με τίτλο "Ζηλεύει η Νύχτα….", με το μουσικό σχήμα "Μπούσουλας" και ελεύθερη είσοδο θα πραγματοποιήσει στο Δημοτικό Θέατρο Νάουσας την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου και ώρα 8μμ ο Σύλλογος Φίλων Μουσικής, στο πλαίσιο των καλλιτεχνικών του δραστηριοτήτων και υπό την αιγίδα του δήμου Νάουσας. Πρόκειται για μια εκδήλωση με ένα σύγχρονο, έντεχνο πρόγραμμα, με τραγούδια των Ορφέα Περίδη, Νίκου Παπάζογλου, Μανώλη Ρασούλη, Σωκράτη Μάλαμα, Μίλτου Πασχαλίδη, Θανάση Παπακωνσταντίνου, Γιάννη Χαρούλη και Μάνου Ξιδούς.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...