Αλλαγή στην ημέρα του αγιασμού της ομάδας της Νάουσας ενόψει της νέας περιόδου. Αντί για την Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου ο αγιασμός θα γίνει την Πέμπτη στο ΔΑΚ της Νάουσας στις 5.30μμ. Η Διοίκηση καλεί τους φιλάθλους να δώσουν το παρών και με τις ευχές της εκκλησίας η ομάδα να κάνει ποδαρικό την Κυριακή στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής παίζοντας εντός έδρας (17.00) με τον Εορδαϊκό.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...