Την ανακατασκευή τους άκρως επιβαρυμένου δαπέδου του πάρκινγκ της οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου πραγματοποίησε ο Δήμος Νάουσας, με ασφαλτόστρωση του τάπητα και διαγράμμιση των 35 θέσεων του χώρου. Σύμφωνα με το σχετικό δελτίο τύπου στη συνέχεια αναμένεται να τοποθετηθεί στην είσοδο του πάρκινγκ ειδικό ηλεκτρονικό σύστημα πληροφόρησης των οδηγών για διαθέσιμες ή όχι θέσεις στάθμευσης εντός του χώρου.
Τι γίνεται φέτος με τον πανάκριβο τουρισμό; Πως...
Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα, μοιάζουν οι...