Ανοιχτή πρόσκληση σε όλους όσους θέλουν να συμμετάσχουν στη 14η Πανελλήνια Λαμπαδηδρομία απευθύνει ο σύλλογος εθελοντών αιμοδοτών Νέας Νικομήδειας ΄Η Αγάπη΄, την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου. Τη μέρα εκείνη στις 6 το απόγευμα ο σύλλογος θα υποδεχθεί στα γραφεία του και θα φιλοξενήσει τη ΄Φλόγα της Αγάπης΄.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...