Η Διεύθυνση Δασών Ημαθίας ανακοινώνει ότι με απόφαση του υπουργείου Περιβάλλοντος παρατάθηκε μέχρι 30 Σεπτεμβρίου προθεσμία υποβολής αίτησης εγγραφής στα Περιφερειακά Μητρώα «Φορέων Εκμετάλλευσης» και «Εμπόρων». Οι ενδιαφερόμενοι για αναλυτικές πληροφορίες και διευκρινήσεις, μπορούν να απευθύνονται στη Διεύθυνση Δασών Ημαθίας, Ίωνος 2, Βέροια, τηλ.: 2313309783, fax: 2331076247, email: tpdd-hma@damt.gov.gr.
Τι γίνεται φέτος με τον πανάκριβο τουρισμό; Πως...
Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα, μοιάζουν οι...