Σε ένα επιβλητικό περιβάλλον στους πρόποδες του όρους Καϊμάκτσαλαν το χορευτικό τμήμα του Συλλόγου Βλάχων Βέροιας, με απόλυτο σεβασμό στα ήθη και έθιμα, συμμετείχε με μεγάλη επιτυχία την περασμένη Παρασκευή στα ΄18α Ποζαρίτικα΄, χορεύοντας βλάχικους χορούς της περιοχής Βέροιας. Η συμμετοχή απέσπασε τον θαυμασμό, τα πολλά θετικά σχόλια και το θερμότατο χειροκρότημα των εκατοντάδων παρευρισκόμενων.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...