Ο όμιλος αντισφαίρισης Νάουσας, για τα 30 χρόνια από την ίδρυση του (1986-2016), διοργανώνει τουρνουά τένις OPEN Ανδρών-Γυναικών στις ηλικίες 20-45 και 45+. Στους αγώνες αυτούς συμμετέχουν περίπου 50 αθλητές από 10 πόλεις της περιφέρειάς μας. Το τουρνουά θα ξεκινήσει το ερχόμενο Σάββατο το πρωί και οι τελικοί θα διεξαχθούν τη Δευτέρα.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...