Το δυνατό φιλικό που επιθυμούσε ο προπονητής της Βέροιας κ. Αλέκος Βοσνιάδης πριν από την έναρξη του πρωταθλήματος κλείστηκε για την Πέμπτη 1 Σεπτεμβρίου στις 8μμ στο Δημοτικό Στάδιο της Βέροιας με τον ισχυρό φέτος ΠΑΟΚ που θα έρθει με όλα του τα αστέρια. Εξ άλλου για το Σάββατο έχει κλειστεί φιλικό παιχνίδι πάλι στον Βόλο αυτή τη φορά με τη Νίκη που αγωνίζεται στη Γ' Εθνική κατηγορία. Εκτός από τον τραυματία Σιρίλ Καλί ο κ. Βοσνιάδης δεν έχει άλλα προβλήματα και συνεχίζει την προετοιμασία πιστεύοντας ότι με την έναρξη του πρωταθλήματος όταν αυτή γίνει η ομάδα να είναι πανέτοιμη.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...