Δύο έργα του δήμου Βέροιας θα συζητηθούν στη συνεδρίαση του περιφερειακού συμβουλίου Κ. Μακεδονίας τη Δευτέρα. Πρόκειται για τη σύναψη προγραμματικής σύμβασης μεταξύ Περιφέρειας, Π.Ε. Ημαθίας και Δήμου Βέροιας για το έργο διαμόρφωσης του χώρου ‘Γεώργιος Κουτσαντάς’ στην περιοχή Ριζωμάτων (150.000€) και η ασφαλτόστρωση αγροτικών δρόμων δήμου Βέροιας (προϋπολογισμού 250.000€).
Τι γίνεται φέτος με τον πανάκριβο τουρισμό; Πως...
Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα, μοιάζουν οι...