Στο πάρκιγκ του Χιονοδρομικού κέντρου Σελιου διεξήχθησαν το πρωί του Σαββάτου οι 22οι ποδηλατικοί αγώνες εις μνήμην Σάκη Ζούρου. Στους αγώνες έλαβαν μέρος πάνω από 60 ποδηλάτες. Οι αγώνες διεξήχθησαν σε συνεργασία με τον ΚΑΠΑ παρουσία του αντιδημάρχου Βασιλη Παπαδόπουλου, του προέδρου του τοπικού συμβουλίου Αντώνη Πιτούλια, του προέδρου του ΕΧΚ Σελίου Κώστα Τζελέπη και φυσικά του προέδρου του Τ.Ο. Σελίου Σωτήρη Πιτούλια. Σε όλους που συμμετείχαν δόθηκαν αναμνηστικά μετάλλια.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...