Μέχρι τις 18 Αυγούστου θα παραμείνει στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου στην Αλεξάνδρεια η ιερή εικόνα της Παναγίας της Γαλιλαίας από τα Ιεροσόλυμα. Πλήθος κόσμου επισκέπτεται καθημερινά τον ναό για να ασπαστεί την εικόνα, ενώ καθημερινά τελείται πλήθος ιερών ακολουθιών.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...