Την πεζοδρόμηση της οδού Βετσοπούλου από το ύψος της συμβολής της με την Αριστοτέλους ως και το ύψος της συμβολής της με την Ταγματάρχου Γεωργούλη, από την Παρασκευή 12 ως και τη Δευτέρα 15 Αυγούστου (8μμ-6πμ) αποφάσισε ο δήμος Αλεξάνδρειας, λόγω του εορτασμού του Ιερού Ναού Κοιμήσεως της Θεοτόκου.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...