Σε απαραίτητες συντηρήσεις στο Σέλι, εντός και εκτός οικισμού, προχωρά τις τελευταίες μέρες ο δήμος Βέροιας, ανακουφίζοντας τους κατοίκους και τους επισκέπτες του χωριού. Εξάλλου το χωριό ενόψει Δεκαπενταύγουστου και ‘Σελιώτικων’ θα έχει την τιμητική του το επόμενο διάστημα. Ε, ας βάλει... τα γιορτινά του!
Στήριξη στην Κάμαλα Χάρις από τον Τζορτζ Κλούνεϊ
Ένας από τους σημαντικότερους υποστηρικτές του...