Την ερχόμενη Κυριακή ξεκινούν τα ‘Σελιώτικα 2016’ από τον Τουριστικό Όμιλο Σελίου, με αφορμή τον Δεκαπενταύγουστο. Οι εκδηλώσεις περιλαμβάνουν ποδηλατικούς και ποδοσφαιρικούς αγώνες, πολιτιστικές εκδηλώσεις κ.ά. Πατήστε επάνω στη φωτογραφία για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα των εκδηλώσεων.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...