Μια καταπληκτική Portobello-Pizzeria-Gellateria σχεδίασε και υλοποίηση η SOFKOS-INOXCON στον Πλαταμώνα. Ένα μαγαζί που λειτουργεί από νωρίς το πρωί μέχρι αργά το βράδυ, προσφέροντας καφέ, ποτά, πολλές ποικιλίες του καλύτερου παγωτού kayak, αλμυρές ή γλυκές κρέπες, βάφλες, νόστιμη pizza και τόσα άλλα! Με την ποιότητα και την καλή αισθητική του εξοπλισμού της SOFKOS-INOXCON να είναι διάχυτη παντού στον χώρο του καταστήματος.
50 χρόνια σήμερα, από την πτώση της χούντας και την...
-Στις 2.00 το πρωί της 24ης Ιουλίου επιστρέφει ο...