Φωτιά σε χωματερή που δημιούργησαν ασυνείδητοι πολίτες στη δυτική πλευρά των Τρικάλων Ημαθίας κατάσβεσε η πυροσβεστική Αλεξάνδρειας το βραδάκι του Σαββάτου. Η φωτιά ξέσπασε σε σωρούς σκουπιδιών που εναποθέτουν τακτικά πολίτες του χωριού στον συγκεκριμένο χώρο, με τον δήμο να κάνει αυστηρές συστάσεις.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...