Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κουμαριάς «Η ΝΤΟΛΙΑΝΗ» σε συνεργασία με τον σύλλογο Παλαίμαχων Χειροσφαιριστριών Βέροιας (Women Handball Veterans Verias) οργανώνει «Παιχνίδια για όλους» το Σάββατο 30 Ιουλίου στις 7.00 μ.μ. στην πλατεία του χωριού. Συντονίστρια των παιχνιδιών θα είναι η αρχηγός της ομάδας Ειρήνη Μουταφίδου.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...