Διαμέρισμα στον επάνω όροφο πολυκατοικίας στην οδό Αχιλλέως κατέστρεψε ολοσχερώς φωτιά που ξέσπασε γύρω στις 11 το πρωί. Όλη η δύναμη της Πυροσβεστικής Νάουσας βρέθηκε στον χώρο της φωτιάς και μετά από μία ώρα προσπάθειας έθεσε υπό έλεγχο τη φωτιά ώστε να μην επεκταθεί στις διπλανές οικίες.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...