Να καταθέσουν δηλώσεις ως την Τρίτη 2 Αυγούστου καλούνται οι αγρότες των οποίων οι καλλιέργειες επλήγησαν από την πυρκαγιά τη Δευτέρα 18Ιουλίου, που έπληξε δενδρώδεις καλλιέργειες στο αγροτεμάχιο του δήμου Βέροιας. Οι δηλώσεις κατατίθενται στο γραφείο 3 του δήμου Βέροιας, στον κ. Σιδηρόπουλο Αθανάσιο.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...