Η διοίκηση του ΑΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ συνεχίζει τις κινήσεις ενίσχυσης του δυναμικού και ανακοίνωνει την έναρξη συνεργασίας με τους Κουτσιάδη Δημήτρη και Κουλουμπριτσίδη Χρήστο. Ο πρώτος (25 ετών από Άρη Παλαιού Σκυλιτσίου) θα πλαισιώσει δυναμικά την αμυντική λειτουργία της ομάδας και ο δεύτερος (27 ετών από Εθνικό Κλειδίου) συμφώνησε να φορέσει τα μπλε και θα αποτελέσει τη γραμμή κρούσης για τον Αστέρα τη φετινή περίοδο.
Η διοίκηση τους καλωσορίζει και τους εύχεται μια χρονιά μακριά από τραυματισμούς και πολλές επιτυχίες - See more at: http://alexandriamou.gr/θλητικά/68-αθλητικά/asteras-alejandreias-dunamika-mprosta-me-2-nees-metagrafes.html#sthash.XIcKfhrr.dpuf