Από το Γραφείο Εκτάκτων Αναγκών και Πολιτικής Προστασίας της Διεύθυνσης Περιβάλλοντος – Καθαριότητας και Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Βέροιας, ανακοινώνεται ότι ο κίνδυνος εκδήλωσης δασικής πυρκαγιάς στην περιοχή μας, για σήμερα Δευτέρα 18 Ιουλίου κατηγοριοποιήθηκε στον βαθμό 3, υψηλός κίνδυνος.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...