Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον άνθρωπο πίσω από τις γραμμές απευθύνει με ανάρτησή του στην προσωπική του σελίδα στο facebook ο Παντελής Γουλάρας, πατέρας του χάλκινου νικητή της Γυμνασιάδας της Τραπεζούντας, Βαλεντίνου. "Ο προπονητής Νίκος Κελεπούρης, έχτισε μέρα με τη μέρα, μήνα με τον μήνα, χρόνο με τον χρόνο, αυτό που έγινε ο Βαλεντίνος σήμερα και αυτό που θ' ακολουθήσει. Χωρίς τη συμβολή του, τίποτα δεν θα είχε γίνει. Όσα συγχαρητήρια αξίζουν στο Βαλεντίνο, άλλα τόσα αξίζουν και στον προπονητή, δάσκαλο και άνθρωπο Νίκο Κελεπούρη!" αναφέρει στην ανάρτησή του ο κ. Γουλάρας, δημοσιεύοντας τη φωτογραφία του προπονητή του γιου του.
Respect!