Μετά από επιτυχείς τελικές εξετάσεις ενώπιον της αρμόδιας επιτροπής του υπουργείου Πολιτισμού, πήραν το πτυχίο ειδίκευσης στα Ανώτερα Θεωρητικά (Αρμονία) οι παρακάτω σπουδαστές του Δημοτικού Ωδείου: Μπαρμπόκας Φωκίων (Λίαν Καλώς), Παμπουχίδης Θοδωρής (Άριστα), Τσακαλίδης Βύρων (Άριστα) από την τάξη του καθηγητή Δημήτρη Παρόλα και Πολυχρονίδης Πρόδρομος (Άριστα) από την τάξη του καθηγητή Ορέστη Τάνη.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...