Το κοινωνικό μήνυμα «Όχι στα ναρκωτικά-Όχι στην εξάρτηση» στάλθηκε στο φετινό Veria Fun Run του Ημαθίωνα και του ΚΑΠΑ δήμου Βέροιας. Ο 6ος γύρος της λίμνης Αλιάκμονα έγινε την Κυριακή με τρεις διαγωνιστικές κατηγορίες: τροχάδην, ποδήλατα, σκέιτ-πατίνια και μια εκτός διαγωνισμού «περπατώντας και απλά απολαμβάνοντας τη διαδρομή», ενώ οι αγώνες δρόμου και ποδηλάτου πραγματοποιήθηκαν σε ηλικιακές κατηγορίες.
Αυτοί είναι οι σημαιοφόροι της Ελλάδας στην Τελετή...
H Ολομέλεια της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής...