Πολύς κόσμος και αυτό το τριήμερο στα 3-5 Πηγάδια και την Κουτσούφλιανη για την 3η περίοδο του Vermio Soccer Festival, που διοργανώνεται και φέτος με μεγάλη επιτυχία και συμμετοχή. 12 ομάδες και 250 λιλιπούτειοι ποδοσφαιριστές θα βρεθούν αυτό το τριήμερο στο βουνό και θα αναδείξουν το ταλέντο τους. Στη φωτογραφία μας στιγμιότυπο από τη συνάντηση των προπονητών στον ΄Σφένδαμο΄.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...