Για την προσφορά του στον κλάδο τιμήθηκε στην έναρξη του Συνεδρίου της Ομοσπονδίας Συνεταιρισμών Φαρμακοποιών Ελλάδος στη Βέροια ο Μανώλης Λάιος. Τον κ. Λάιο συνεχάρη ο πρόεδρος της ΔΗΜΑΡ Θανάσης Θεοχαρόπουλος. Τους δύο άνδρες τους συνδέει προσωπική φιλία και εκτίμηση, καθώς πέραν των άλλων ο κ. Λάιος είναι στέλεχος της ανανεωτικής αριστεράς, ή αλλιώς ένας αριστερός της ανανέωσης, και διατέλεσε ο πρώτος γραμματέας της ΔΗΜΑΡ Ημαθίας, σε στενή συνεργασία με τον κ. Θεοχαρόπουλο.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...