Ο Στέργιος Στραβέλας είναι πλέον ο νέος πρόεδρος της ‘Ελπίδας’ Ανδρομάχης. Ο γνωστός στη Βέροια δικαστικός επιμελητής ανέλαβε την προεδρία της ομάδας της Κατερίνης, αφού ο πρώην πρόεδρός της Σάκης Τζήμας είχε αποχωρήσει νωρίτερα για να αναλάβει τη Νίκη Βόλου. Ο νέος πρόεδρος της ομάδας της Μαγνησίας θα έχει σίγουρα στραμμένο το βλέμμα του στην Κατερίνη και την ‘Ελπίδα Ανδρομάχης’, αφού η ποδοσφαιρομάνα περιοχή έχει νεαρούς ποδοσφαιριστές που θα μπορούσαν να παίξουν σε οποιαδήποτε ομάδα της χώρας μέσα από σκληρή δουλειά, υπομονή κι επιμονή στις προσπάθειες τους.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...