Τέλος καλό, όλα καλά με τη λυχνία του αξονικού τομογράφου του Νοσοκομείου Βέροιας. Το εξάρτημα παραλήφθηκε χθες από το νοσοκομείο μέσω Γαλλίας και ξεκίνησαν άμεσα οι διαδικασίες εγκατάστασής της. Μόλις το έργο αυτό ολοκληρωθεί θα εκδοθεί σχετική ανακοίνωση και θα λειτουργήσει εκ νέου ο αξονικός τομογράφος. Με το καλό!
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...